;

Grirese Akulli

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Grirese akulli manuale, per te kthyer kubat e akullit ne pluhur te ftohte te grimcuar duke krijuar nje pamje te bukur te ushqimeve apo pijeve ne mbledhjet tuaja me miq.Perbehet prej materiali plastik me tehe inoxi shume te mprehta.Dizajn modern e teper i lehte per tu perdorur. Kapaciteti 500 ml Permasat: 14 x 26.5 x 13cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Grirese akulli manuale, per te kthyer kubat e akullit ne pluhur te ftohte te grimcuar duke krijuar nje pamje te bukur te ushqimeve apo pijeve ne mbledhjet tuaja me miq.Perbehet prej materiali plastik me tehe inoxi shume te mprehta.Dizajn modern e teper i lehte per tu perdorur. Kapaciteti 500 ml Permasat: 14 x 26.5 x 13cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.