;

Pastrues Pushi Elektrik

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues pushi elektrik, zgjidhja ideale per te hequr pushin apo qimet nga rrobat tuaja, pasi mund te perdoret per çdo lloj pelhure si: rroba, qilima apo perde etj prej materiali lesh kashmiri, leshi, fanellë, fibra sintetike, pambuku etj.Heqja e kokrrizave apo pushit realizohet nepermjet rrotullimeve te 3 helikave te brendshme.Buton ON/OFF.Vjen me fishe karikimi dhe me nje furce te vogel per pastrim ne paketim. Perfekt per perdorim te perditshem ose udhetime fale dizajnit teper praktik.Përmasat:17cm x 7cm.Per ti bere rrobat tuaja te duken si te reja!
Sasia
Raporto

Kodi: #109726

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Pastrues pushi elektrik, zgjidhja ideale per te hequr pushin apo qimet nga rrobat tuaja, pasi mund te perdoret per çdo lloj pelhure si: rroba, qilima apo perde etj prej materiali lesh kashmiri, leshi, fanellë, fibra sintetike, pambuku etj.Heqja e kokrrizave apo pushit realizohet nepermjet rrotullimeve te 3 helikave te brendshme.Buton ON/OFF.Vjen me fishe karikimi dhe me nje furce te vogel per pastrim ne paketim. Perfekt per perdorim te perditshem ose udhetime fale dizajnit teper praktik.Përmasat:17cm x 7cm.Per ti bere rrobat tuaja te duken si te reja!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.