;

Strece Push Up Per Vithet

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Strece push up per vithet, zgjidhja ideale per tju dhene nje siluete te hijshme.Teper praktike dhe te rehatshme per tu veshur nen çdo lloj veshjeje pa u dukur. Material cilesor dhe rezistent.Ngjyre: bezhe, e zeze.Te disponueshme ne mase: S-2XL
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Strece push up per vithet, zgjidhja ideale per tju dhene nje siluete te hijshme.Teper praktike dhe te rehatshme per tu veshur nen çdo lloj veshjeje pa u dukur. Material cilesor dhe rezistent.Ngjyre: bezhe, e zeze.Te disponueshme ne mase: S-2XL

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.