;

Tavoline Organizuese

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Tavoline organizuese, kaq moderne dhe njekohesisht unike vjen me nje dizajn marble qe i jep ambienteve tuaja te brendshme nje pamje terheqese dhe elegante.Permasat: 40 x 40 x 50cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tavoline organizuese, kaq moderne dhe njekohesisht unike vjen me nje dizajn marble qe i jep ambienteve tuaja te brendshme nje pamje terheqese dhe elegante.Permasat: 40 x 40 x 50cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.