;

Raft Organizues PVC

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Raft organizimi kaq i vecante vjen me tre kate, perfekt per te mbajtur ne menyre te organizuar e te rregull aksesor te ndryshem kozmetik, dushi apo ne kuzhinen tuaj.Perbehet prej materiali te sigurt PVC, teper cilesore e rezistente.Permasat: 45 x 10 x 12cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft organizimi kaq i vecante vjen me tre kate, perfekt per te mbajtur ne menyre te organizuar e te rregull aksesor te ndryshem kozmetik, dushi apo ne kuzhinen tuaj.Perbehet prej materiali te sigurt PVC, teper cilesore e rezistente.Permasat: 45 x 10 x 12cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.