;

Raft Organizimi Me 4 Kate

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Raft organizimi me 4 kate, me dizanj teper elegant qe pershtatet ne cdo ambient.Mund ta perdorni si raft organizmi ne ballkon,ne tualet, dhome studimi, per te organizuar kepucet, mbajtur vazo te ndryshme, ornamente etj.Perbehet prej materiali metalik + druri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft organizimi me 4 kate, me dizanj teper elegant qe pershtatet ne cdo ambient.Mund ta perdorni si raft organizmi ne ballkon,ne tualet, dhome studimi, per te organizuar kepucet, mbajtur vazo te ndryshme, ornamente etj.Perbehet prej materiali metalik + druri.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.