;

Dekor Muri & Organizuese

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Dekor muri & organizuese, kaq unike dhe perfekte per te organizuar hapesiren tuaj por gjithashtu dhe per ti dhene ambientit tuaj nje pamje me te kendshme e moderne.Perfekte per te vendosur libra, vazo dekorative, qirinj etj.I lehte per tu montuar ne mur ne sallon, kuzhine, dhomen tuaj, studio etj.Perbehet prej materiali celiku rezistent + dru.Permasat: 32 x 10 x 48cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dekor muri & organizuese, kaq unike dhe perfekte per te organizuar hapesiren tuaj por gjithashtu dhe per ti dhene ambientit tuaj nje pamje me te kendshme e moderne.Perfekte per te vendosur libra, vazo dekorative, qirinj etj.I lehte per tu montuar ne mur ne sallon, kuzhine, dhomen tuaj, studio etj.Perbehet prej materiali celiku rezistent + dru.Permasat: 32 x 10 x 48cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.