;

Freskuese

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Freskuese, zgjidhja ideale per ditet e nxehta te veres.Vjen me 3 nivele shpejtesie te rregullueshme sipas deshires.Montohet e pastrohet teper lehtesisht.Me gjatesi boshti te rregullueshme deri ne 113cm.Rrotullohet dhe fiksohet ne pozicionet qe deshironi.Mjaft praktike per ventilimin e ajrit.Siperfaqja e mbulimit: 20m2
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Freskuese, zgjidhja ideale per ditet e nxehta te veres.Vjen me 3 nivele shpejtesie te rregullueshme sipas deshires.Montohet e pastrohet teper lehtesisht.Me gjatesi boshti te rregullueshme deri ne 113cm.Rrotullohet dhe fiksohet ne pozicionet qe deshironi.Mjaft praktike per ventilimin e ajrit.Siperfaqja e mbulimit: 20m2

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.