;

Mini Blender Elektrik Ne Forme Kupe

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Mini blender elektrik ne forme kupe, per tu marre me vete kudo ne natyre, udhetime, pazar dhe cdo vend tjeter qe ju deshironi.Perfekte per te bere smoothie, leng frutash, ushqim plot vitamina per femijet tuaj etj fale teheve te mprehta prej materiali celiku inoksi. Materiali i papershkueshem nga uji e ben ate lehtesisht te pastrueshem.Kapaciteti: 340ml
Sasia
Raporto

Kodi: #109473

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mini blender elektrik ne forme kupe, per tu marre me vete kudo ne natyre, udhetime, pazar dhe cdo vend tjeter qe ju deshironi.Perfekte per te bere smoothie, leng frutash, ushqim plot vitamina per femijet tuaj etj fale teheve te mprehta prej materiali celiku inoksi. Materiali i papershkueshem nga uji e ben ate lehtesisht te pastrueshem.Kapaciteti: 340ml

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.