;

Raft Druri Me 3 Kate

(0 Vleresime)

3,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Raft druri organizimi me 3 kate, me dizanj teper elegant qe pershtatet ne cdo ambient, perbehet prej druri cilesor. Mund t'a perdorni si raft organizmi ne kuzhine, ballkon, tualet, sallon, dhome studimi, per te organizuar libra, aksesore te ndryshem, peshqire, ornamente, vazo dekorative etj.Permasat: 30 x 30 x 72cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft druri organizimi me 3 kate, me dizanj teper elegant qe pershtatet ne cdo ambient, perbehet prej druri cilesor. Mund t'a perdorni si raft organizmi ne kuzhine, ballkon, tualet, sallon, dhome studimi, per te organizuar libra, aksesore te ndryshem, peshqire, ornamente, vazo dekorative etj.Permasat: 30 x 30 x 72cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.