;

Kapuc Dushi

(0 Vleresime)

190 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Kapuc dushi, zgjidhja ideale per te mbajtur floket tuaj te thate duke mos lejuar lageshtine te depertoj ne to nderkohe qe lani trupin dhe nuk deshironi te prishni krehjen tuaj.
Sasia
Raporto

Kodi: #109413

Kategori:Bukuria & Shendeti, Makeup, Fytyra

Kontakt

Shperndaje

Kapuc dushi, zgjidhja ideale per te mbajtur floket tuaj te thate duke mos lejuar lageshtine te depertoj ne to nderkohe qe lani trupin dhe nuk deshironi te prishni krehjen tuaj.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.