;

Mini Freskuese Tavoline

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Mini freskuese tavoline, kaq e vecante e teper praktike per ditet e nxehta te veres.Vjen me nje dizajn me baze mbeshtetese ne forme pinguini.Perfekte per tu vendosur ne tavolinat e punes, studio, zyra etj Operon me zhurme te ulet.E disponueshme ne ngjyre bezhe.Permasat:18.9CM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mini freskuese tavoline, kaq e vecante e teper praktike per ditet e nxehta te veres.Vjen me nje dizajn me baze mbeshtetese ne forme pinguini.Perfekte per tu vendosur ne tavolinat e punes, studio, zyra etj Operon me zhurme te ulet.E disponueshme ne ngjyre bezhe.Permasat:18.9CM

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.