;

Pajisje Per Prerjen E Mbeshtjellesit Ushqimor

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Pajisje per prerjen e mbeshtjellesit ushqimor, praktike per tu perdorur, prej materiali ABS, rezistente ndaj gerryerjes dhe renies, material jo toksik. Mjafton te rreshqisni butonin dhe do te perfitoni qeset plastike te kuzhines te prera sipas deshires per te realizuar paketimin e ushqimeve tuaja sepse ky preres me rreshqitje siguron prerje pa mundim dhe precizion.Vjen me dizajn magnetik ne pjesen e pasme fale te cilit mund ta vendosni ne siperfaqen e frigoriferit tuaj.Hapet teper lehtesisht per te vendosur qeset e reja.Ne ngjyre te bardhe dhe jeshile.Permasat: 37 x 6 x 6.5cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pajisje per prerjen e mbeshtjellesit ushqimor, praktike per tu perdorur, prej materiali ABS, rezistente ndaj gerryerjes dhe renies, material jo toksik. Mjafton te rreshqisni butonin dhe do te perfitoni qeset plastike te kuzhines te prera sipas deshires per te realizuar paketimin e ushqimeve tuaja sepse ky preres me rreshqitje siguron prerje pa mundim dhe precizion.Vjen me dizajn magnetik ne pjesen e pasme fale te cilit mund ta vendosni ne siperfaqen e frigoriferit tuaj.Hapet teper lehtesisht per te vendosur qeset e reja.Ne ngjyre te bardhe dhe jeshile.Permasat: 37 x 6 x 6.5cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.