;

Beres Petullash

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Beres petullash, paisja e duhur per pergatitjen e petullave te shijshme ne menyre te thjeshte, me kapacitet per 7 petulla, Mjafton vetem te hidhni brumin ne paisje dhe per pak kohe petullat do jene gati me forme, pllaka qe nuk ngjisin, kontroll automatik i temperatures.Fuqia: 1200W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres petullash, paisja e duhur per pergatitjen e petullave te shijshme ne menyre te thjeshte, me kapacitet per 7 petulla, Mjafton vetem te hidhni brumin ne paisje dhe per pak kohe petullat do jene gati me forme, pllaka qe nuk ngjisin, kontroll automatik i temperatures.Fuqia: 1200W

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.