;

Fshese Me Korent Dessini

(0 Vleresime)

7,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Fshese me korent Dessini Modeli: DS-666, me nje performance te larte eshte e duhura qe ju nevojitet per pastrimin e shtepise suaj nga pluhurat, tapetet, pllakat, parketet etj.Ka nje motor te fuqishem thithes i cili nuk ben zhurme gjate kohes qe ju pastroni.I disponueshem ne ngjyre te bardhe dhe te zeze.Perfekt per te pastruar dhe zonat me te veshtira per tu arrire fale 2 kokave te pastrimit qe vijne ne paketim.Fuqia: 2800W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese me korent Dessini Modeli: DS-666, me nje performance te larte eshte e duhura qe ju nevojitet per pastrimin e shtepise suaj nga pluhurat, tapetet, pllakat, parketet etj.Ka nje motor te fuqishem thithes i cili nuk ben zhurme gjate kohes qe ju pastroni.I disponueshem ne ngjyre te bardhe dhe te zeze.Perfekt per te pastruar dhe zonat me te veshtira per tu arrire fale 2 kokave te pastrimit qe vijne ne paketim.Fuqia: 2800W

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.