;

Tenxhere Multicooker Lexical

(0 Vleresime)

7,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere Multicooker Lexical Modeli: LCP-3320, per gatime te shijshme me presion, te gatuara ne menyre te shpejte pa ju munduar dhe pa harxhuar energji elektrike.Perfekt per te realizuar pjatat tuaja te preferuara me me pak vaj pa humbur vlerat ushqyese si: supa, gjellera te ndryshme, patate, oriz, mish, peshk, kek etj pasi vjen me 10 programe gatimi ne nje tenxhere te vetme.Me ekran dixhital, perbehet prej materiali celiku inoksi dhe pastrohet teper lehtesisht. Fuqia: 1000W Tensioni: 220V Frekuenca: 50/60Hz Kapaciteti: 6L Permasat: 36 x 24 x 24cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere Multicooker Lexical Modeli: LCP-3320, per gatime te shijshme me presion, te gatuara ne menyre te shpejte pa ju munduar dhe pa harxhuar energji elektrike.Perfekt per te realizuar pjatat tuaja te preferuara me me pak vaj pa humbur vlerat ushqyese si: supa, gjellera te ndryshme, patate, oriz, mish, peshk, kek etj pasi vjen me 10 programe gatimi ne nje tenxhere te vetme.Me ekran dixhital, perbehet prej materiali celiku inoksi dhe pastrohet teper lehtesisht. Fuqia: 1000W Tensioni: 220V Frekuenca: 50/60Hz Kapaciteti: 6L Permasat: 36 x 24 x 24cm

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.