;

Tenxhere Multicooker Sonifer

(0 Vleresime)

7,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere Multicooker Sonifer Modeli: SF-4020, per nje shumellojshmeri gatimesh ne kuzhinen tuaj si: pule, fasule, mish, oriz, peshk, qull, kek, sup apo gatime te tjera me avull.Me kontroll te programueshem te temperatures dhe presionit.Vjen me 8 programe gatimi te cilat mund ti zgjidhni sipas deshires.Ushqimi ruan shijen e tij origjinale. Material inoksi qe nuk ngjit ushqimin, me sistem mbrojteje ndaj nxehtesise.Kapaciteti 6 litra te mjaftueshme per cdo familje.Ne paketim vjen me nje ene matese dhe luge.Tensioni: AC 220-240V Frekuenca: 50/60Hz Fuqia: 1000W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere Multicooker Sonifer Modeli: SF-4020, per nje shumellojshmeri gatimesh ne kuzhinen tuaj si: pule, fasule, mish, oriz, peshk, qull, kek, sup apo gatime te tjera me avull.Me kontroll te programueshem te temperatures dhe presionit.Vjen me 8 programe gatimi te cilat mund ti zgjidhni sipas deshires.Ushqimi ruan shijen e tij origjinale. Material inoksi qe nuk ngjit ushqimin, me sistem mbrojteje ndaj nxehtesise.Kapaciteti 6 litra te mjaftueshme per cdo familje.Ne paketim vjen me nje ene matese dhe luge.Tensioni: AC 220-240V Frekuenca: 50/60Hz Fuqia: 1000W

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.