;

Tenxhere Multicooker Sonifer

(0 Vleresime)

7,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere Multicooker Sonifer Modeli: SF-4009, tenxhere elektrike dhe me presion automatik, perfekte per nje shumellojshmeri gatimesh ne kuzhinen tuaj si: supe, mish, oriz, emblesira apo gatime me avull.Me kontroll te programueshem te temperatures dhe presionit.Vjen me 6 programe gatimi te cilat mund ti zgjidhni sipas deshires.Ushqimi ruan shijen e tij origjinale. Material inoks qe nuk ngjit. Sistem mbrojtes. Kapaciteti 6 litra te mjaftueshme per cdo familje.Ne paketim vjen me nje ene matese dhe luge. Tensioni: AC 220-240V Frekuenca: 50/60Hz Fuqia: 1000W Permasat: 35 x 34 x 39cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere Multicooker Sonifer Modeli: SF-4009, tenxhere elektrike dhe me presion automatik, perfekte per nje shumellojshmeri gatimesh ne kuzhinen tuaj si: supe, mish, oriz, emblesira apo gatime me avull.Me kontroll te programueshem te temperatures dhe presionit.Vjen me 6 programe gatimi te cilat mund ti zgjidhni sipas deshires.Ushqimi ruan shijen e tij origjinale. Material inoks qe nuk ngjit. Sistem mbrojtes. Kapaciteti 6 litra te mjaftueshme per cdo familje.Ne paketim vjen me nje ene matese dhe luge. Tensioni: AC 220-240V Frekuenca: 50/60Hz Fuqia: 1000W Permasat: 35 x 34 x 39cm

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.