;

Fshese Korenti Lexical

(0 Vleresime)

7,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Fshese korenti Lexical, e dizenjuar per te pastruar hapesira te medha, me kapacitet: 21 litra.Me nje dizanj praktik me rrota qe ju ndihmon ta levizni kudo. E pershtatshme per biznese si pastrim kimik, lavazho etj.Tensioni: 220-240v Frekuenca: 50-60 Hz Fuqia 2200 W Kapaciteti i pluhurit: 21 L Fuqia 2200 W Celes ndezjeje/fikjeje.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese korenti Lexical, e dizenjuar per te pastruar hapesira te medha, me kapacitet: 21 litra.Me nje dizanj praktik me rrota qe ju ndihmon ta levizni kudo. E pershtatshme per biznese si pastrim kimik, lavazho etj.Tensioni: 220-240v Frekuenca: 50-60 Hz Fuqia 2200 W Kapaciteti i pluhurit: 21 L Fuqia 2200 W Celes ndezjeje/fikjeje.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.