;

Fshese Me Vakum Raf

(0 Vleresime)

7,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Fshese me vakum Raf Modeli: R.8670, e dizenjuar per pastrim te thelle te qilimave, dyshemeve prej druri te forte, pllakave, tapeteve etj.Arrin te kap edhe papastertite me te veshtira fale 3 kokave te pastrimit qe vijne ne paketim.Kapaciteti: 4.5L Gjatesia e kabllit: 5M Fuqia: 3200W Tensioni: 220-240V Frekuenca: 50Hz Permasat: 41 x 29cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese me vakum Raf Modeli: R.8670, e dizenjuar per pastrim te thelle te qilimave, dyshemeve prej druri te forte, pllakave, tapeteve etj.Arrin te kap edhe papastertite me te veshtira fale 3 kokave te pastrimit qe vijne ne paketim.Kapaciteti: 4.5L Gjatesia e kabllit: 5M Fuqia: 3200W Tensioni: 220-240V Frekuenca: 50Hz Permasat: 41 x 29cm

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.