;

Hekur Vertikal Me Avull Lexical

(0 Vleresime)

7,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Hekur vertikal me avull Lexical Modeli: LGR-1202, vjen me nje sistem te vecante te dizenjuar per hekurosje vertikale te rrobave tuaja.I dizenjuar per heqjen e rrudhave nga pelhurat e ndryshme fale sistemit te avullit, i pershtatshëm edhe per materiale te ndjeshme.Pervec hekurosjes, kjo pajisje largon aromat dhe dezinfekton rrobat tuaja.Me mbrojtje nga mbinxehja.Koha e nxehjes: 40 sekonda. Fuqia: 2000W Kapaciteti: 3200ml Tensioni: 220-230 V 4 Nivele cilesimi avulli.
Sasia
Raporto

Kodi: #107091

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

Kontakt

Shperndaje

Hekur vertikal me avull Lexical Modeli: LGR-1202, vjen me nje sistem te vecante te dizenjuar per hekurosje vertikale te rrobave tuaja.I dizenjuar per heqjen e rrudhave nga pelhurat e ndryshme fale sistemit te avullit, i pershtatshëm edhe per materiale te ndjeshme.Pervec hekurosjes, kjo pajisje largon aromat dhe dezinfekton rrobat tuaja.Me mbrojtje nga mbinxehja.Koha e nxehjes: 40 sekonda. Fuqia: 2000W Kapaciteti: 3200ml Tensioni: 220-230 V 4 Nivele cilesimi avulli.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.