;

Friteze Me Ajer Raf

(0 Vleresime)

7,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Friteze me ajer Raf Modeli: R.5329, vjen me nje dizajn teper modern te pershtatshem per cdo kuzhine.Per gatime te shijshme dhe te shendetshme me ajer, me 80% me pak yndyre. Me mbrojtje nga mbinxehja dhe qarkullim 360 grade te ajrit te nxehte i cili mundeson pjekje ne menyre uniforme.Perbehet prej materiali i cili nuk ngjit ushqimin. Teknologjia e ajrit parandalon perhapjen e aromave.Perfekte per pergatitjen e patateve, mishit, perimeve etj.Pastrohet teper lehtesisht.Fuqia: 1600W Tensioni : 220V Kapaciteti: 6.8L
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Friteze me ajer Raf Modeli: R.5329, vjen me nje dizajn teper modern te pershtatshem per cdo kuzhine.Per gatime te shijshme dhe te shendetshme me ajer, me 80% me pak yndyre. Me mbrojtje nga mbinxehja dhe qarkullim 360 grade te ajrit te nxehte i cili mundeson pjekje ne menyre uniforme.Perbehet prej materiali i cili nuk ngjit ushqimin. Teknologjia e ajrit parandalon perhapjen e aromave.Perfekte per pergatitjen e patateve, mishit, perimeve etj.Pastrohet teper lehtesisht.Fuqia: 1600W Tensioni : 220V Kapaciteti: 6.8L

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.