;

Hekur Hekurosje Bosch

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Hekur hekurosje Bosch Modeli: BSGS1288, per hekurosje perfekte te rrobave tuaja, vjen me nje pllake hekurosje prej materiali qeramik i cili rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo materiali, me sistem avulli per te larguar edhe rrudhat me te veshtira.Fikje automatike pas nje kohe te shkurter ndezjeje.Vellimi i ujit: 320 ml Fuqia: 3000 W Funksionet kryesoret: sperkatje uji, avullim vertikal, sistem kunder pikave, tela rrotullues, rezervuar sedimenti etj.
Sasia
Raporto

Kodi: #107078

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

Kontakt

Shperndaje

Hekur hekurosje Bosch Modeli: BSGS1288, per hekurosje perfekte te rrobave tuaja, vjen me nje pllake hekurosje prej materiali qeramik i cili rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo materiali, me sistem avulli per te larguar edhe rrudhat me te veshtira.Fikje automatike pas nje kohe te shkurter ndezjeje.Vellimi i ujit: 320 ml Fuqia: 3000 W Funksionet kryesoret: sperkatje uji, avullim vertikal, sistem kunder pikave, tela rrotullues, rezervuar sedimenti etj.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.