;

Shtrydhese Frutash Lexical

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese frutash Lexical Modeli: LCJ-2102, per lengte fresket e te shijshem cdo dite nga agrumet tuaja si portokalli, limoni, agrume tjera etj.Vjen me dy kone me madhesi te ndryshme.Perdoret teper lehtesisht mjafton te vendosni agrumet ne vendin e posacem dhe te ulini per poshte leven.Vjen me filter per farat e medha qe ngelin ne fund gjate shtrydhjes.Tensioni: 220-240v Frekuenca: 50-60 Hz ,Fuqia: 85W Kapaciteit: 400ml
Sasia
Raporto

Kodi: #107075

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese frutash Lexical Modeli: LCJ-2102, per lengte fresket e te shijshem cdo dite nga agrumet tuaja si portokalli, limoni, agrume tjera etj.Vjen me dy kone me madhesi te ndryshme.Perdoret teper lehtesisht mjafton te vendosni agrumet ne vendin e posacem dhe te ulini per poshte leven.Vjen me filter per farat e medha qe ngelin ne fund gjate shtrydhjes.Tensioni: 220-240v Frekuenca: 50-60 Hz ,Fuqia: 85W Kapaciteit: 400ml

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.