;

Kombinat Bosch 4 Ne 1

(0 Vleresime)

7,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Kombinat Bosch 4 ne 1 Modeli: BSSJ3882, dizajn teper praktik per tu perdorur i cili sjell 4 pajisje te ndryshme ne nje paketim te vetem.Sherben si shtrydhese, grirese, blender dhe thyese akulli apo frutash te thata.Vjen me nje ene shtese ne te cilen mbetjet mblidhen veçmas.Fuqia: 1200W Me sistem te integruar mbrojtjeje nga mbinxehja.Sistem filtrimi superior.Tehe çeliku inox 18/10. Kapaciteti i blenderit: 1.5 litra.
Sasia
Raporto

Kodi: #107074

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Kombinat Bosch 4 ne 1 Modeli: BSSJ3882, dizajn teper praktik per tu perdorur i cili sjell 4 pajisje te ndryshme ne nje paketim te vetem.Sherben si shtrydhese, grirese, blender dhe thyese akulli apo frutash te thata.Vjen me nje ene shtese ne te cilen mbetjet mblidhen veçmas.Fuqia: 1200W Me sistem te integruar mbrojtjeje nga mbinxehja.Sistem filtrimi superior.Tehe çeliku inox 18/10. Kapaciteti i blenderit: 1.5 litra.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.