;

Set Dhurate

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set dhurate kaq e bukur, dhurata perfekte qe mund ti beni personit tuaj te zemres per ditelindje, festat e 7-8 Marsit, Shen Valentinit apo raste te tjera te vecanta etj.Seti perbehet nga nje spile, nje ore me rripa lekure cilesore dhe parfum.
Sasia
Raporto

Kodi: #106990

Kategori:Bizhu & Aksesore, Femra, Set

Kontakt

Shperndaje

Set dhurate kaq e bukur, dhurata perfekte qe mund ti beni personit tuaj te zemres per ditelindje, festat e 7-8 Marsit, Shen Valentinit apo raste te tjera te vecanta etj.Seti perbehet nga nje spile, nje ore me rripa lekure cilesore dhe parfum.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.