;

Set Dhurate

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set dhurate kaq e bukur, dhurata perfekte qe mund ti beni personit tuaj te zemres per ditelindje, festat e 7-8 Marsit, Shen Valentinit apo raste te tjera te vecanta etj.Seti perbehet nga nje stilolaps, nje ore me rripa lekure cilesore , mbajtese celsash dhe nje portofol.Zgjidhni ngjyren tuaj te preferuar!
Sasia
Raporto

Kodi: #106988

Kategori:Bizhu & Aksesore, Femra, Set

Kontakt

Shperndaje

Set dhurate kaq e bukur, dhurata perfekte qe mund ti beni personit tuaj te zemres per ditelindje, festat e 7-8 Marsit, Shen Valentinit apo raste te tjera te vecanta etj.Seti perbehet nga nje stilolaps, nje ore me rripa lekure cilesore , mbajtese celsash dhe nje portofol.Zgjidhni ngjyren tuaj te preferuar!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.