;

Raft Organizimi

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Raft organizimi i levizshem, kaq modern vjen me 3 kate ne forme drejtkendore, perbehet prej materiali plastik cilesor me nje dizajn teper elegant ne ngjyre kafePerfekt per te organizuar kendet tuaja, sallonin apo hapesira te tjera me libra, vazo dekorative, ornamente etj.Permasat: 93 x 62.5 x 34cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft organizimi i levizshem, kaq modern vjen me 3 kate ne forme drejtkendore, perbehet prej materiali plastik cilesor me nje dizajn teper elegant ne ngjyre kafePerfekt per te organizuar kendet tuaja, sallonin apo hapesira te tjera me libra, vazo dekorative, ornamente etj.Permasat: 93 x 62.5 x 34cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.