;

Raft Organizimi

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Raft organizimi i levizshem, kaq modern vjen me 3 kate, perbehet prej materiali plastik cilesor me nje dizajn teper elegant ne ngjyre te bardhe te nderthurur me ngjyre kafe te lehte.Perfekt per te organizuar kendet tuaja, sallonin apo hapesira te tjera me libra, vazo dekorative, ornamente etj.Permasat: 88 x 58 x 37cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft organizimi i levizshem, kaq modern vjen me 3 kate, perbehet prej materiali plastik cilesor me nje dizajn teper elegant ne ngjyre te bardhe te nderthurur me ngjyre kafe te lehte.Perfekt per te organizuar kendet tuaja, sallonin apo hapesira te tjera me libra, vazo dekorative, ornamente etj.Permasat: 88 x 58 x 37cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.