;

Hekur Hekurosje Raf

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Hekur hekurosje Raf Modeli: R.1301, Ideal per hekurosje perfekte te rrobave tuaja pasi vjen me teknologjine e hekurosjes vertikale me avull.Dizanj praktik dhe modern ne ngjyre te zeze, me sistem pastrimi, cilesime te ndryshueshme avulli, fikje automatike dhe me pllake prej materiali qeramike jo ngjitese, Fuqia: 1600W Tensioni: 220V Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 350ML Gjatesia e kordonit: 2 metra Permasat:
Sasia
Raporto

Kodi: #106888

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

Kontakt

Shperndaje

Hekur hekurosje Raf Modeli: R.1301, Ideal per hekurosje perfekte te rrobave tuaja pasi vjen me teknologjine e hekurosjes vertikale me avull.Dizanj praktik dhe modern ne ngjyre te zeze, me sistem pastrimi, cilesime te ndryshueshme avulli, fikje automatike dhe me pllake prej materiali qeramike jo ngjitese, Fuqia: 1600W Tensioni: 220V Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 350ML Gjatesia e kordonit: 2 metra Permasat:

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.