;

Pajisje Me Vakum Per Ushqime

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Pajisje me vakum per ushqime, ideale per mbylljen e qeseve per ruajtjen e frutave, perimeve, mishit apo cdo gjeje tjeter per rreth 12-16 sekonda, qe ato te qendrojne gjithmone te fresketa dhe te mos humbasin vitaminat e tyre.Mjafton te ndizni paisjen dhe te vendosni qesen ne vendin e posacem dhe me pas shtypni butonin per largimin e ajrit dhe mbylljen e qeses.Vjen me 2 nivele te ndryshme vakumi: 60-80% per te ruajtur shijen dhe formen e ushqimit, 100% vakum per te zgjatur jetegjatesine dhe per te hequr ajrin plotesisht.Pajisje shoqerohet me qese vakumi ne paketim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pajisje me vakum per ushqime, ideale per mbylljen e qeseve per ruajtjen e frutave, perimeve, mishit apo cdo gjeje tjeter per rreth 12-16 sekonda, qe ato te qendrojne gjithmone te fresketa dhe te mos humbasin vitaminat e tyre.Mjafton te ndizni paisjen dhe te vendosni qesen ne vendin e posacem dhe me pas shtypni butonin per largimin e ajrit dhe mbylljen e qeses.Vjen me 2 nivele te ndryshme vakumi: 60-80% per te ruajtur shijen dhe formen e ushqimit, 100% vakum per te zgjatur jetegjatesine dhe per te hequr ajrin plotesisht.Pajisje shoqerohet me qese vakumi ne paketim.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.