;

Site Metalike

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Site metalike, ne forme filxhani perfekte per te situr produkte te ndryshme si psh miellin, kanellen, kakao, pluhur pasticerie etj, si nje profesionist i vertete.Permasat: 10.3 x 9.5 x 15.5 x 7.7 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Site metalike, ne forme filxhani perfekte per te situr produkte te ndryshme si psh miellin, kanellen, kakao, pluhur pasticerie etj, si nje profesionist i vertete.Permasat: 10.3 x 9.5 x 15.5 x 7.7 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.