;

Raft Muri Dekorativ

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Raft muri dekorativ ne forme shtepie, vjen ne stil nordik per te organizuar hapesiren tuaj por gjithashtu dhe per ti dhene ambientit tuaj nje pamje me te kendshme e moderne.Ideal per te vendosur libra, vazo dekorative, qirinj etj.Montohet lehtsisht ne murin e sallonit, kuzhines, dhomen tuaj, studio etj.Perbehet prej materiali celiku rezistent + dru. Permasat: 24 x 7.5 x 32cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft muri dekorativ ne forme shtepie, vjen ne stil nordik per te organizuar hapesiren tuaj por gjithashtu dhe per ti dhene ambientit tuaj nje pamje me te kendshme e moderne.Ideal per te vendosur libra, vazo dekorative, qirinj etj.Montohet lehtsisht ne murin e sallonit, kuzhines, dhomen tuaj, studio etj.Perbehet prej materiali celiku rezistent + dru. Permasat: 24 x 7.5 x 32cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.