;

Varese Me Ngjitje

(0 Vleresime)

290 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set me 3 varese me ngjitje, perfekte per tu vendosur ne dhome apo tualet per te varur peshqirat apo furcat tuaja.Ngjiten teper lehtesisht mjafton te hiqni letren e ngjitesit ne pjesen e pasme dhe ta puthisni ne siperfaqe te lemuara muri apo pllake.Te disponueshme modelet si ne foto.Zgjidhni dizajnin tuaj te preferuar!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 3 varese me ngjitje, perfekte per tu vendosur ne dhome apo tualet per te varur peshqirat apo furcat tuaja.Ngjiten teper lehtesisht mjafton te hiqni letren e ngjitesit ne pjesen e pasme dhe ta puthisni ne siperfaqe te lemuara muri apo pllake.Te disponueshme modelet si ne foto.Zgjidhni dizajnin tuaj te preferuar!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.