;

Hekur Elektrik Mini

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Hekur elektrik mini, per hekurosje perfekte ne menyre vertikale ose ne tavolinen tuaj te hekurosjes.Vjen me nje dizajn teper praktik, perfekt per tu marr kudo ne udhetimet tuaja fale permasave te tij.Pjesa e perparme hekuros rrobat ndersa pjesa e pasme heq pushin nga veshjet tuaja duke i bere ato te duken si te reja.Me panel titani, per hekurosje perfekte ne pelhura te ndryshme si: mendafshi, fiber, najloni, poliester, fanelle, leshi, pambuk etj, duke i hekurosur dhe sterilizuar njekohesisht. Permasat: 20 x 10 x 7cm
Sasia
Raporto

Kodi: #106842

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

Kontakt

Shperndaje

Hekur elektrik mini, per hekurosje perfekte ne menyre vertikale ose ne tavolinen tuaj te hekurosjes.Vjen me nje dizajn teper praktik, perfekt per tu marr kudo ne udhetimet tuaja fale permasave te tij.Pjesa e perparme hekuros rrobat ndersa pjesa e pasme heq pushin nga veshjet tuaja duke i bere ato te duken si te reja.Me panel titani, per hekurosje perfekte ne pelhura te ndryshme si: mendafshi, fiber, najloni, poliester, fanelle, leshi, pambuk etj, duke i hekurosur dhe sterilizuar njekohesisht. Permasat: 20 x 10 x 7cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.