;

Raft Organizimi

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Raft organizimi, perfekt per te organizuar produkte te ndryshme pasi gjen perdorim ne kuzhine, tualet, dhome etj fale dizajnit te tij teper modern dhe elegant.Pervecse organizon produktet sherben gjithashtu dhe per transportimin e ushqimeve tuaja per te pasur nje qasje me te lehte fale rrotave levizese ne pjesen e poshtme te tij.Pastrohet dhe montohet teper lehtesisht.Permasat: 117.5 x 47 x 32cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft organizimi, perfekt per te organizuar produkte te ndryshme pasi gjen perdorim ne kuzhine, tualet, dhome etj fale dizajnit te tij teper modern dhe elegant.Pervecse organizon produktet sherben gjithashtu dhe per transportimin e ushqimeve tuaja per te pasur nje qasje me te lehte fale rrotave levizese ne pjesen e poshtme te tij.Pastrohet dhe montohet teper lehtesisht.Permasat: 117.5 x 47 x 32cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.