;

Beres Kafeje Hoffmans

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Beres kafeje Hoffmans, vjen me dizajn teper modern dhe te bukur, zgjidhja ideale qe ju nevojitet gjithe perdoruesve te kafes per kafe te shijshme ne cdo kohe.Vjen me nje kapacitet te bollshem.E lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar.
Sasia
Raporto

Kodi: #106817

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

Kontakt

Shperndaje

Beres kafeje Hoffmans, vjen me dizajn teper modern dhe te bukur, zgjidhja ideale qe ju nevojitet gjithe perdoruesve te kafes per kafe te shijshme ne cdo kohe.Vjen me nje kapacitet te bollshem.E lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.