;

Set Tasa Plastike

(0 Vleresime)

1,690 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set me 3 tasa plastik, perfekt per te ruajtur dritherat qe konsumoni ne mengjes dhe jo vetem, por edhe furnizimet tuaja te fresketa per nje kohe te gjate si makarona, fruta te thata, embelsira etj. Vjen me nje dizajn teper praktik ne ngjyre transparente me kapak.Mund t'i vendosni ne frigorifer dhe gjithashtu t'i lani ne lavastovilje.Permasat: 10 x 12.5cm, 10 x 18.55cm, 10 x 24.5cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 3 tasa plastik, perfekt per te ruajtur dritherat qe konsumoni ne mengjes dhe jo vetem, por edhe furnizimet tuaja te fresketa per nje kohe te gjate si makarona, fruta te thata, embelsira etj. Vjen me nje dizajn teper praktik ne ngjyre transparente me kapak.Mund t'i vendosni ne frigorifer dhe gjithashtu t'i lani ne lavastovilje.Permasat: 10 x 12.5cm, 10 x 18.55cm, 10 x 24.5cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.