;

Plan Gatimi Raf

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Plan gatimi Raf Modeli: 1010A, me nje pllake te vetme ideale per te gatuar cdo gje qe deshironi ne menyre praktike dhe te shpejte.E pershtatshme per te gjithe modelet e tiganeve apo tenxhereve te gatimit. Fuqia - 1000 W Furnizimi me energji elektrike - 220 V Me 5 nivele te ndryshueshme temperature.Dizanj portabel dhe i lehte per tu perdorur dhe pastruar.Me mbrojtje nga mbinxehja dhe indikator drite.Permasat: 20.7 cm x 20.7 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Plan gatimi Raf Modeli: 1010A, me nje pllake te vetme ideale per te gatuar cdo gje qe deshironi ne menyre praktike dhe te shpejte.E pershtatshme per te gjithe modelet e tiganeve apo tenxhereve te gatimit. Fuqia - 1000 W Furnizimi me energji elektrike - 220 V Me 5 nivele te ndryshueshme temperature.Dizanj portabel dhe i lehte per tu perdorur dhe pastruar.Me mbrojtje nga mbinxehja dhe indikator drite.Permasat: 20.7 cm x 20.7 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.