;

Blender Elektrik Raf

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Blender elektrik Raf Modeli: R.2834, vjen me nje dizanj modern dhe teper praktik i cili kryen disa funksione te rendesishme ne kuzhinen tuaj.Me 6 tehe prej çeliku inoxi teper rezistente e cilesore.Sherben si mikser per pergatitjen e lengjeve te ndryshme te frutave apo si grirese ushqimesh.Pajisur me nje motor te fuqishem i cili rrotullohet dhe ka aftesi te coptoje edhe akullin, Me 2 shpejtesi rrotullimi, Vjen me nje ene te vogel te pershtatshme per bluarjen e kafese. Fuqia: 1000 W
Sasia
Raporto

Kodi: #106812

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender elektrik Raf Modeli: R.2834, vjen me nje dizanj modern dhe teper praktik i cili kryen disa funksione te rendesishme ne kuzhinen tuaj.Me 6 tehe prej çeliku inoxi teper rezistente e cilesore.Sherben si mikser per pergatitjen e lengjeve te ndryshme te frutave apo si grirese ushqimesh.Pajisur me nje motor te fuqishem i cili rrotullohet dhe ka aftesi te coptoje edhe akullin, Me 2 shpejtesi rrotullimi, Vjen me nje ene te vogel te pershtatshme per bluarjen e kafese. Fuqia: 1000 W

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.