;

Pjata Qeramike

(0 Vleresime)

200 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Pjata qeramike, kaq moderne dhe shumengjyreshe, perfekte per te sherbyer ushqime te ndryshme ne shtepine tuaj si pasta, oriz apo meze te ndryshme etj.Perbehen prej materiali qeramik, teper rezistente ndaj temperaturave te cilat nuk gervishten.Diametri: 20cm Mund te lahen me dore ose ne lavastovilje. Zgjidhni dizajnin tuaj te preferuar!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pjata qeramike, kaq moderne dhe shumengjyreshe, perfekte per te sherbyer ushqime te ndryshme ne shtepine tuaj si pasta, oriz apo meze te ndryshme etj.Perbehen prej materiali qeramik, teper rezistente ndaj temperaturave te cilat nuk gervishten.Diametri: 20cm Mund te lahen me dore ose ne lavastovilje. Zgjidhni dizajnin tuaj te preferuar!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.