;

TV PHILIPS 58 58PUS8506/12

(0 Vleresime)

89,990 Lekë 121,990 Lekë (-26%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • 58" | Ultra HD 4K | HDR10+ | Frekuenca: 2200 PPI | Smart TV  Android (10.0) | DVB-T/T2/C/S/S2
Sasia
Raporto

Kodi: #106801

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

58" | Ultra HD 4K | HDR10+ | Frekuenca: 2200 PPI | Smart TV  Android (10.0) | DVB-T/T2/C/S/S2

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.