;

TV PHILIPS 50 50PUS7906/12

(0 Vleresime)

65,990 Lekë 84,990 Lekë (-22%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • 50'' | ULTRA HD 4K | Smart TV Android | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2   |  Ambilight 
Sasia
Raporto

Kodi: #106800

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

50'' | ULTRA HD 4K | Smart TV Android | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2   |  Ambilight 

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.