;

TV PHILIPS 43 43PUS7956/12

(0 Vleresime)

53,990 Lekë 66,990 Lekë (-19%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • 43'' |  ULTRA HD 4K | SMART TV ANDROID | DVB-T2/C/S2
Sasia
Raporto

Kodi: #106799

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

43'' |  ULTRA HD 4K | SMART TV ANDROID | DVB-T2/C/S2

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.