;

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC

(0 Vleresime)

32,990 Lekë 44,990 Lekë (-27%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • 42mm | Display Super AMOLED  | Exynos 9110 | Memorje: 16 GB | Sistem Operues: WearOS  | Bluetooth 5 | Rezistente ndaj ujit | Bateria: 247 mAh  |
Sasia
Raporto

Kodi: #106653

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

42mm | Display Super AMOLED  | Exynos 9110 | Memorje: 16 GB | Sistem Operues: WearOS  | Bluetooth 5 | Rezistente ndaj ujit | Bateria: 247 mAh  |

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.