;

SMARTWATCH XIAOMI MI BAND 6

(0 Vleresime)

5,990 Lekë 7,990 Lekë (-25%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • 1.56" | Display: AMOLED | 30 Lloje Aktiviteti | Kundra Ujit deri ne 50 m | 
Sasia
Raporto

Kodi: #106648

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

1.56" | Display: AMOLED | 30 Lloje Aktiviteti | Kundra Ujit deri ne 50 m | 

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.