;

TAVOLINE HEKUROSJE TEFAL TI1200E1

(0 Vleresime)

9,990 Lekë 10,990 Lekë (-9%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Dimensionet: 124cm x 40cm  | Lartesia: 70-93 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #106614

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Dimensionet: 124cm x 40cm  | Lartesia: 70-93 cm

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.