;

GRILE GEORGE FOREMAN 22460-56/GF

(0 Vleresime)

14,990 Lekë 16,990 Lekë (-12%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • 2400 w | Vendosje: 2 | Kontrollues temperature |
Sasia
Raporto

Kodi: #106597

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

2400 w | Vendosje: 2 | Kontrollues temperature |

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.