;

THARESE FLOKESH REMINGTON D3015 E51

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • 2000 W  |  Nivele Nxehtesie: 3  | Nivele shpejtesie: 2 | Funksion Jonizimi | Funksion Kursimi
Sasia
Raporto

Kodi: #106567

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

2000 W  |  Nivele Nxehtesie: 3  | Nivele shpejtesie: 2 | Funksion Jonizimi | Funksion Kursimi

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.