;

Fshese Me Korent 3 Ne 1

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Fshese me korent 3 ne 1, perfekte per te pastruar mobiljet tuaja te ndryshme nga papastertite e fshehura, pluhurat, merimangat dhe parazite te tjere pa e demtuar siperfaqen e pelhures. Arrin deri ne 7200 thithje me vakum me presion te larte deri ne 30 cm thellesi, me frekuence 8000here/min.Perfekte per te pastruar edhe zonat me te vogla apo qimet e kafsheve mjafton te nderroni koken e pastrimit teper lehtesisht.Vjen ne ngjyre te bardhe prej materiali ABS, Fuqia: 120W Koha e punes: 3.5ore Permasat: 20 x 22.6 x 18.7cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese me korent 3 ne 1, perfekte per te pastruar mobiljet tuaja te ndryshme nga papastertite e fshehura, pluhurat, merimangat dhe parazite te tjere pa e demtuar siperfaqen e pelhures. Arrin deri ne 7200 thithje me vakum me presion te larte deri ne 30 cm thellesi, me frekuence 8000here/min.Perfekte per te pastruar edhe zonat me te vogla apo qimet e kafsheve mjafton te nderroni koken e pastrimit teper lehtesisht.Vjen ne ngjyre te bardhe prej materiali ABS, Fuqia: 120W Koha e punes: 3.5ore Permasat: 20 x 22.6 x 18.7cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.